Pomoc Ukrainie

28.02.2022 10:34

Solidaryzujemy się z naszymi sąsiadami na Ukrainie Jesteśmy z nimi całym sercem! Zachęcamy naszych Klubowiczów, mieszkańców okolicznych osiedli, mieszkańców Bielska Podlaskiego o przynoszenie do fitness klubu Maniac Gym na ul. Mickiewicza 5 w Bielsku Podlaskim produktów pierwszej potrzeby z poniższej listy. ‼️ Wszystkie zebrane rzeczy zawieziemy do Związku Ukraińców Podlasia.

Co zbieramy?

- nowe koce i śpiwory

- środki opatrunkowe i medyczne
Szczególnie potrzebne: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, bandaże elastyczne, sól fizjologiczna, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków oraz woda utleniona lub oktanisept, leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe (w tabletkach, czopkach i syropach), węgiel, witamina d,c, cynk, witamina, tabletki do ssania od bólu gardła spray do nosa od kataru, maść bepanten, altacet, fastum, tribiotyk, rywanol.


- żywność długoterminowa
Szczególnie potrzebne: dania i zupki ekspresowe/typu instant do zalewania wrzątkiem, batony energetyczne, czekolady, kisiele/budynie typu gorący kubek, konserwy/puszki/słoiki z gotowymi daniami typu bigos, fasolka po bretońsku, kapuśniak z kiełbaską, grochówka żołnierska, pulpety w sosie, flaki oraz suche produkty: cukier, kasze, makarony, maki, kawa, woda, herbata, oleje.

- środki higieniczno-chemiczne
podpaski, pieluchy, szampony, żele i mydła, papier toaletowy, środki piorące, chusteczki nawilżone dezynfekcyjne.

- żywność dla dzieci
kaszki, mleko, soczki, dania gotowe słoiczkowe, chrupki do mleka.

- dary rzeczowe pierwszej potrzeby
komplety, pościeli ręczniki nowe, nowa bielizna damska i dziecięca.

WAŻNE! Nie zbieramy odzieży i obuwia!


Wstecz